Ekibimiz

Mutlu ve sağlam bir gelecek için üreten ekibimiz.
Sevda MACAR
Mali Müşavir - Muhasebe Koordinatörü
 • 1975 yılında Almanya’da doğan Sevda MACAR, 1996 yılında Uludağ üniversitesi iktisadi Bilimler Fakültesi, İktisat bölümünden mezun olup, 2002 yılında Mali müşavirlik belgesini almaya hak kazanmıştır. Orallar Grup Şirketine 2019 yılından beri Mali Müşavir ve Muhasebe Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.
Reşat BİLGİN
Finans Koordinatörü
 • 1983 yılında Burdur’un Tefenni ilçesinde dünyaya gelen Reşat BİLGİN, Üniversiteyi Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Muhasebe bölümünde tamamlamıştır. 2012 yılından bu güne Orallar Grup Şirketlerinde Finans Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

Ertunç RONA
İnşaat Genel Koordinatörü
 • 1979 Mersin doğumlu olan Ertunç RONA, 2003 Yılında Mersin Üniversitesi İnşaat Teknikerliği Bölümünden ve 2009 Yılında Çukurova Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olmustur. 2003 yılından beri çeşitli insaat firmalarında saha ve ofis hemen hemen her departmanda görev almıştır. Çok sayıda Otel, Avm, Cezaevi ve Konut Projelerinde yoneticilik deneyimi vardır. Ekim 2022 yılından beri firmamızda İnşaat Genel Koordinatörü olarak görevine devam etmektedir.

Timuçin AKKAYA
Yapı İnşaat Müdürü
 • 1983 Ankara Doğumlu olan Timuçin AKKAYA, 2010 yılı Pamukkale Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur. 2010 yılından beri çeşitli inşaat firmalarında mühendislik ve yöneticilik pozisyonlarında saha ve ofiste her departmanda görev almıştır. Çok sayıda Adliye, Cezaevi, Toplu Konut, Avm, Çok Katlı Otopark, Üniversite KYK Öğrenci Yurdu, Çeşitli Kamu Binaları ve Alt Yapı Yapım projelerinde yöneticilik deneyimi vardır. Haziran 2023 yılından beri firmamızda yapı inşaat müdürü olarak görevine devam etmektedir.

Nur Yavuzer
Yönetim Ofisi Asistanı
 • 2013 yılında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Turizm Fakültesi, Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği bölümünden mezun olup 2019 Mayıs-2020 tarihleri arasında Onurair Hava yollarında kabin memurluğu görevi yapmıştır. Ekim 2021 tarihi itibariyle Orallar Grup şirketlerinde Yönetim Ofisi Asistanı olarak görev yapmaktadır.

Özcan YAZAN
İç Mimar - Tasarım Koordinatörü
 • 1992 yılında Van’ın Özalp ilçesinde dünyaya gelen Özcan YAZAN, Üniversiteyi Çukurova Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık bölümünü tamamlamıştır. 2015 yılından bu güne Orallar Grup Şirketleri DNA Yapı bünyesinde İç Mimar ve Tasarım Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

 • 1995 yılında Burdur’un Çavdır ilçesinde dünyaya gelen Hatice DUMLUPINAR, 2019 yılında ise Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünden mezun olmuştur. 2020 yılında Orallar Grup Şirketinde Mimar olarak görev yapmaktadır.
 • 1988 yılında Kocaeli’ de doğan Gökay Yurt, 2011 yılında Azarbaycan Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi mimarlık fakültesinde eğitimini tamamlanmıştır. 2021 yılından bu yana Orallar Grup Şirketleri DNA Yapı bünyesinde Mimar olarak görev yapmaktadır.

Burak GÜLPINAR
İnşaat Mühendisi - Yapı Koordinatörü
 • 1992 yılında Burdur’un Gölhisar ilçesinde doğan Burak GÜLPINAR, 2015 yılında Erciyes Üniversitesin İnşaat Mühendisliği eğitimini tamamlanmıştır. 2015 yılından bu yana Orallar Grup Şirketleri DNA Yapı bünyesinde İnşaat Mühendisi ve Yapı Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.
Mert EMEÇ
İnşaat Mühendisi
 • 1999 Yılında Burdur’da doğan Mert EMEÇ, 2022 yılında Kütahya Dumlupınar üniversitesi inşaat mühendisliği bölümününden mezun oldu. Orallar Grup Şirketleri DNA Yapı bünyesinde İnşaat Mühendisi olarak görev yapmaktadır.
Hüseyin BİLDİRİCİ
Satış ve Pazarlama Koordinatörü
 • 1979 İzmir doğumlu olan Hüseyin BİLDİRİCİ, 2000 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi İnşaat Bölümünden mezun olmuştur. Orallar grup Şirketinde Satış Pazarlama Yöneticisi olarak görev yapmaktadır.

Önder ÖNVEREN
Satın Alma Koordinatörü
 • 1992 yılında Burdur’un Gölhisar ilçesinde doğan Önder ÖNVEREN, Erciyes Üniversitesi İletişim fakültesinde Radyo Sinema ve Televizyon bölümünden mezun olmuştur. 2018 yılından bu güne Orallar Grup Şirketinde Satın Alma Yöneticisi olarak görev yapmaktadır.
Fatma ERBİLEK
Muhasebe Personeli
 • 1996 yılında Burdur’un Altınyayla ilçesinde doğan Fatma ERBİLEK, Burdur Mehmet Akif Ersoy üniversitesi/ iktisadi ve idari bilimler fakültesi/ İşletme bölümünden mezun oldu. 2019 yılından bu güne Orallar Grup Şirketinde Muhasebe Personeli olarak görev yapmaktadır.
Ali AKSOY
Muhasebe Personeli
 • 1993 yılında Burdur’un Altınyayla ilçesinde dünyaya gelen Ali AKSOY, Selçuk Üniversitesi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi iktisat bölümünden mezun olmuştur. Orallar grup şirketlerinde Muhasebe Personeli olarak görev yapmaktadır.
Yusuf ÇETİN
Muhasebe Personeli
 • 1991 yılında Burdur’un Gölhisar ilçesinde dünyaya gelen Yusuf ÇETİN, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Muhasebe bölümünden ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldu. 2013 yılından bu güne Orallar Grup Şirketlerinde Muhasebe Personeli olarak görev yapmaktadır.
Murat ALTINOK
Mobilya Üretim Şefi
Veysel YILMAZ
Elektrik - Sıhhi Tesisiat Şefi
İsmail HASYALÇIN
Mobilya Üretim
Emrah KARAGÖZ
Mobilya Üretim
Harun DÖNMEZ
Elektrik - Sıhhi Tesisat
Coşkun YÜCEL
Elektrik - Sıhhi Tesisat
İbrahim ERKAN
İnşaat