Cumhuriyet Cad. Kibyra İş Merkezi Gölhisar / BURDUR
+90 248 411 4444
info@dnayapi.com.tr

ORALLAR GRUP ŞİRKETLERİ

DNA Yapı > ORALLAR GRUP ŞİRKETLERİ

Orallar Grup Şirketleri, ticari hayatına 1971 yılında Burdur ili Gölhisar ilçe merkezinde oto tamir hizmetleri ile başlamış; akaryakıt istasyonu, yolcu taşımacılığı, yük taşımacılığı, ithalat-ihracat gibi birçok alanda faaliyet göstermiştir. 1997 yılında edinilmiş 25 yıllık tecrübeyle bulunduğu bölgeye hizmet vermek için Göl Beton markası ile hazır beton sektörüne girmiştir. 2003 yılında Göl Beton marka tescili ile Göl Beton İnşaat ve Müteahhitlik Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak kurumsal yapıya ilk adımını atmıştır.

Firmamız, son beş yıl içerisinde 116 konut, 7 ofis, 22 iş yerinin yapımındaki ve satışındaki memnuniyetlerle inşaat sektöründe de büyük bir güvene layık olmayı başarmıştır. Öyle ki bu güveni ve oluşturmuş olduğu markayı büyük şehirlere taşıma vizyonu ile pazar bölgesini genişletme çalışmalarına hız vermiştir. Bu hedef doğrultusunda 2018 yılı nisan ayı itibariyle Antalya’nın gözde semtlerinden Konyaaltı Uncalı Mevkisi’nde 66 dairelik bir proje için arsa alım ve kat karşılığı görüşmeleri başlatılmıştır.

2013 ve 2014 yıllarında aynı anda başladığı kat karşılığı 3 büyük konut ve iş yeri projesiyle özellikle konutta kaliteyi en üst seviyede tutan ve sosyal ihtiyaçları karşılayan, yenilikçi ve öncü firma konumuna gelmiştir. İlçeye konut projelerinde sinema salonu, fitness salonu, kapalı çocuk kulübü, özel peyzaj çalışmaları vb. sosyal olanakları sağlayan bir yaşam merkezi anlayışını kazandırmıştır. 2018 yılında ise 70 daire ve ana cadde üzerinde 13 dükkandan oluşan toplam 18 milyonluk proje %90 oranında tamamlanmış ve teslimleri başlamıştır. Ayrıca firma 2018 yılı itibari ile 32 aparttan oluşan 3 yeni apart projesine başlamış olup 2019 yılında teslim etmeyi hedeflemektedir.