Cumhuriyet Cad. Kibyra İş Merkezi Gölhisar / BURDUR
+90 248 411 4444
info@dnayapi.com.tr

Ekibimiz

DNA Yapı > Ekibimiz

Ekibimiz

Sevda MACAR

Mali Müşavir - Muhasebe Koordinatörü 1975 yılında Almanya’da doğan Sevda MACAR, 1996 yılında Uludağ üniversitesi iktisadi Bilimler Fakültesi, İktisat bölümünden mezun olup, 2002 yılında Mali müşavirlik belgesini almaya hak kazanmıştır. Orallar Grup Şirketine 2019 yılından beri Mali Müşavir ve Muhasebe Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

Reşat BİLGİN

Finans Koordinatörü 1983 yılında Burdur’un Tefenni ilçesinde dünyaya gelen Reşat BİLGİN, Üniversiteyi Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Muhasebe bölümünde tamamlamıştır. 2012 yılından bu güne Orallar Grup Şirketlerinde Finans Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

Özcan YAZAN

İç Mimar - Tasarım Koordinatörü 1992 yılında Van’ın Özalp ilçesinde dünyaya gelen Özcan YAZAN, Üniversiteyi Çukurova Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık bölümünü tamamlamıştır. 2015 yılından bu güne Orallar Grup Şirketleri DNA Yapı bünyesinde İç Mimar ve Tasarım Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

Okan ÖZPAY

Yönetici Asistanı 1998 yılında Gaziantep’in Oğuzeli ilçesinde doğan Okan ÖZPAY, 2017 yılında Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Büro Yönetimi Ve Yönetici asistanlığı bölümünden mezun olmuştur. 2020 yılından beri Orallar Grup Şirketinde Yönetici Asistanı olarak görev yapmaktadır.

Ali AKSOY

Muhasebe Personeli 1993 yılında Burdur’un Altınyayla ilçesinde dünyaya gelen Ali AKSOY, Selçuk Üniversitesi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi iktisat bölümünden mezun olmuştur. Orallar grup şirketlerinde Muhasebe Personeli olarak görev yapmaktadır.

Fatma ERBİLEK

Muhasebe Personeli 1996 yılında Burdur’un Altınyayla ilçesinde doğan Fatma ERBİLEK, Burdur Mehmet Akif Ersoy üniversitesi/ iktisadi ve idari bilimler fakültesi/ İşletme bölümünden mezun oldu. 2019 yılından bu güne Orallar Grup Şirketinde Muhasebe Personeli olarak görev yapmaktadır.

Burak GÜLPINAR

İnşaat Mühendisi - Yapı Koordinatörü 1992 yılında Burdur’un Gölhisar ilçesinde doğan Burak GÜLPINAR, 2015 yılında Erciyes Üniversitesin İnşaat Mühendisliği eğitimini tamamlanmıştır. 2015 yılından bu yana Orallar Grup Şirketleri DNA Yapı bünyesinde İnşaat Mühendisi ve Yapı Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

Hüseyin BİLDİRİCİ

Satın Alma Sorumlusu 1979 İzmir doğumlu olan Hüseyin BİLDİRİCİ, 2000 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi İnşaat Bölümünden mezun olmuştur. Orallar grup Şirketinde Satın Alma Sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

Önder ÖNVEREN

Satın Alma Sorumlusu 1992 yılında Burdur’un Gölhisar ilçesinde doğan Önder ÖNVEREN, Erciyes Üniversitesi İletişim fakültesinde Radyo Sinema ve Televizyon bölümünden mezun olmuştur. 2018 yılından bu güne Orallar Grup Şirketinde Satın Alma Sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

Hatice DUMLUPINAR

Mimar 1995 yılında Burdur’un Çavdır ilçesinde dünyaya gelen Hatice DUMLUPINAR, 2019 yılında ise Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünden mezun olmuştur. 2020 yılında Orallar Grup Şirketinde Mimar olarak görev yapmaktadır.

Muhammed Emre AKAY

Elektrik Mühendisi 1995 yılında Erzurum’da doğan Muhammed Emre AKAY, 2013 yılında Gazi üniversitesinde Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 2020 yılında Orallar Grup Şirketinde Elektrik Elektronik Mühendisi olarak görev yapmaya başlamıştır.

Yusuf ÇETİN

Muhasebe Personeli 1991 yılında Burdur’un Gölhisar ilçesinde dünyaya gelen Yusuf ÇETİN, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Muhasebe bölümünden ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldu. 2013 yılından bu güne Orallar Grup Şirketlerinde Muhasebe Personeli olarak görev yapmaktadır.

Murat ALTINOK

Mobilya Üretim Şefi

Veysel YILMAZ

Elektrik - Sıhhi Tesisiat Şefi

Halil ALTINOK

Ustabaşı

İsmail HASYALÇIN

Mobilya Üretim

Emrah KARAGÖZ

Mobilya Üretim

Harun DÖNMEZ

Elektrik - Sıhhi Tesisat

Coşkun YÜCEL

Elektrik - Sıhhi Tesisat

İbrahim ERKAN

İnşaat

Ramazan KARAKAYA

İnşaat